ומה מניע אותי ללוות אנשים לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם?

ובכן… זה שילוב.
קודם כל, כי אני מכורה לתחום ההתפתחות האישית והרוחניות. אני חיה התפתחות אישית, קוראת ספרים, משתתפת בסדנאות והשתלמויות מקצועיות ולומדת ללא הרף. אני שפן הנסיונות הראשי של עצמי וכל כלי חדש שאני לומדת או מגלה – אני בודקת ומנסה אותו עלי. זה מרתק, זה ממלא וזוהי אחת התשוקות הכי גדולות שלי מאז ומעולם.

שנית, כי אני אוהבת ללמד ולייעץ. יש לי כושר אבחון יוצא דופן לדפוסים מגבילים, לאמונות מעכבות, לנקודות עיוורות וגם לדרכים בהם אנחנו "עובדים" על עצמנו כשאנחנו מפחדים לצאת מאזור הנוחות שלנו ולצמוח.

שלישית, כי אני אוהבת לראות את ניצוץ השמחה בעיניים והחיוך על הפנים של אנשים שחייהם משתנים לטובה. זה נעים וממלא והידיעה שתרמתי לכך מפוצצת אותי באושר.

למה אני רוצה לעזור לאנשים לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם?

כי יש לי אינטרס 😊. אני פשוט רוצה לחיות בעולם טוב יותר.
אני מאמינה שכשנעים לנו עם עצמנו – אנחנו נעימים יותר כלפי הסביבה שלנו.
כשאנחנו חווים סיפוק, שלווה והגשמה – אנחנו מקרינים זאת החוצה.
כשאנחנו מלאים – יש לנו יותר מה לתת ואנחנו יוצרים עולם טוב יותר עבור עצמנו ועבור הדורות הבאים אחרינו.

מניין לי הידע ללוות אותך במסע לחופש ולמימוש הפוטנציאל שלך?

קודם כל, כי אני עושה זאת בעצמי. אני אישה בדרך ובאמתחתי כלים וכישורים שהם תוצר של המסע האישי שלי, שהולכים ומשתבחים עם הזמן והקילומטראז'.

כאישה שנדבקה שנגיף ה-HIV בהיותה צעירה בת תשע עשרה ואיבדה את בעלה לדום לב בגיל שלושים – אני למודת כאב וטראומה. ואני גם יודעת שכאב וטראומה עלולים לזרוק אותנו לחיים שלמים של הישרדות. חוויתי זאת על בשרי.

אך אינני מאמינה שהגענו לעולם הזה כדי "לשרוד משברים". אנחנו כאן כדי לשגשג ולהינות מכל הטוב שיש ליקום ולחיים להציע ולכן הייעוד שלי הוא ללוות אנשים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם ולחיים מלאים, משמעותיים, הרמוניים ונינוחים.

שנית, כי למדתי המון. ההתעניינות שלי ברוחניות החלה בגיל העשרה כשבלעתי את כל ספרי "העידן החדש" בספריה העירונית בבת ים ונמשכה אל תוך לימודי האימון האישי בשיטת סאטיה ועוד המון הכשרות, ידע וסדנאות בתחומים שונים כמו זן, מיינדפולנס, מיניות מקודשת, עבודה סומאטית ועוד.

ומה חוץ מהתפתחות אישית וטרנספורמציה?

אני מתחילה כל בוקר עם ריצה וקפה בים.

חובבת אמנות ויצירה לסוגיה ומשתדלת לפנות לכך מקום בחיי. הקטע האחרון שלי הוא… קדרות! ואני ממש נהנית לצפות בשקיעה ולשתות אספרסו מהכוסות המהממים שהכנתי בעצמי.

אני גם עורכת דין בהכשרתי ועסקתי בתחום הזה במשך שבע שנים, עד שמותו של בעלי הזכיר לי מה הדברים שחשובים האמת.

וגם חובבת טיולים משובעת, מכורה לפסגות הרים שצריך להזיע בדרך אליהן ונופים עוצרי נשימה. שם, גבוה בעננים, אני תמיד מקבלת את הרעיונות הכי טובים להמשך היצירה שלי בעולם.